Kredyt Bank już po raz trzeci przyłącza się do akcji „Godzina dla Ziemi”, największej na świecie akcji na rzecz ograniczenia zmian klimatu. W sobotę, 31 marca na godzinę zgasną światła w dwóch budynkach ce
Według raportu Banku Światowego, co dziesiąty człowiek na Ziemi żyje w skrajnym ubóstwie. To właśnie najbiedniejsi mieszkańcy naszej planety są najbardziej narażeni na zagrożenia związane ze zjawiskami pogodowymi typu susz
22 września 2011 pracownicy Nestlé Polska S.A. oddział w Kaliszu po raz kolejny wezmą udział w sprzątaniu lasu winiarskiego nad zalewem Szałe. Przedsięwzięcie zaplanowano w ramach akcji „Sprzątanie Świata –
Informacja prasowaWarszawa, 18 grudnia 2019 r.Jaki kształt ma zdrowie?Plaster pomidora wyglądem przypominający dwie komory i dwa przedsionki serca, cebulaw przekroju to ogromne powiększenie pojedynczej komórki organizmu, a sel
Jesienne porządki już za nami, jednak każdy kto chciałby zgodnie z prawem pozbyć się starego żelazka czy zużytego telewizora, będzie miał taką możliwość podczas akcji „Czas na zbiórkę? Naturalnie!” org
Warszawa, 21.04.2021Co roku tony jedzenia lądują w koszu. Jak tego uniknąć?Nauczmy młodych Polaków żyć według zasad 5R i zero waste!Co roku w Europie marnuje się około 89 milionów ton jedzenia. W rankingu dotyczącym odp
Dieta skażona pestycydami – nowy ranking najbardziej zatrutych warzyw i owoców. Dowiedz się czego unikać i jakie warzywa oraz owoce wybrać, żeby jeść zdrowiej.Powszechnie wiadomo, że dieta obfitująca w owoce i warzywa sł
ING Bank Śląski został uhonorowany tytułem Panteon Polskiej Ekologii za działania z zakresu edukacji ekologicznej. To prestiżowa nagroda dla podmiotów, działających na rzecz ochrony i poprawy jakości środowiska natural
Warszawa, 4 grudnia 2019Różne oblicza wolontariatu – P&G celebruje Międzynarodowy Dzień WolontariuszaBlisko 500 pracowników Procter & Gamble wzięło w tym roku dział w licznych inicjatywach wolontariackich współo
27 i 28 maja mobilne centrum naukowe ?Planeta Energii? gościło na Skwerze Pionierów w Kołobrzegu. Wizyta interaktywnego miasteczka to nagroda dla dzieci z grupy świetlicowej i pani Bożeny Ponikiewskiej ze Szkoły Podstawowej nr 5